Image

 

 

W ramach konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2020” ,dwa sołectwa w gminie Dygowo: Gąskowo oraz Świelubie , otrzymały dofinansowanie po 10 tysięcy złotych na siłownie zewnętrzne. Urządzenia zostały już zamontowane.

W dniu dzisiejszym ,Anna Bańkowska - Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Anna Sobczak - sołtyska Gąskowa i Zdzisław Mikulski - sołtys Świelubia podpisali umowy na dofinansowanie projektów.

Przy podpisaniu umów obecny był Grzegorz Starczyk - Wójt Gminy Dygowo.

granty-sołeckei-gmina-dygowo

granty-soleckie-gmina-dygowo

Siłownia w Gąskowie

granty-soleckie-gaskowo

Siłownia w Świelubiu

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie