Image

 

 

W dniu dzisiejszym wójt Grzegorz Starczyk spotkał się z dyrektorami szkół podstawowych w  Czerninie, Dygowie i Wrzosowie. Główny temat rozmów dotyczył powrotu uczniów do normalnego trybu nauczania w szkołach. Omawiane były także tegoroczne wyniki egzaminów ósmoklasistów.

Przy tej okazji umówiłem się z dyrektorami na rozmowy o: przygotowaniu szkół do pracy dydaktycznej z obostrzeniami sanitarnymi, reagowaniu w przypadku pojawienia się ewentualnych symptomów choroby u uczniów lub personelu, rozpoczęciu roku szkolnego oraz wynikach ósmoklasistów.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie