Image

 

 

Na Placu Wolności w Dygowie odbyły się obchody rocznicowe uchwalenia Konstytucji  3 Maja 1791 roku. O godzinie dwunastej wciągnięto na masz flagę państwową i odśpiewano dwie zwrotki hymnu. Delegacje złożyły kwiaty przy pomniku  Pierwszych Osadników Ziemi Dygowskiej.: Wójt Gminy Dygowo- Grzegorz Starczyk, Przewodniczący Rady Gminy – Jerzy Leszczyński , ks. Tomasz Ewertowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kołobrzeg- Artur Wasiewski i Radny Powiatu Kołobrzeg Robert Jaruzel. Poczty sztandarowe wystawiły jednostki OSP Czernin, Dygowo i Wrzosowo.

Mszę Św. w intencji Ojczyzny odprawił ks. Tomasz Ewertowski.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie