Image

 

 

 W Dygowie na Placu Wolności odbył się kiermasz świąteczny. Swoje stoiska wystawili: Koło Gospodyń Wiejskich z Wrzosowa i Stojkowa, Caritas Parafii Dygowo, klub seniora oraz rady rodziców ze szkół w Czerninie , Dygowie i Wrzosowie.  Wystawcy oferowali ozdoby świąteczne , ciasta , gorące napoje i przekąski oraz choinki.

Gmina Dygowo podczas trwania kiermaszu zorganizowała zabawę dla dzieci , na której rozdane zostały paczki. Wręczone zostały również nagrody dla laureatów konkursu na najładniejsza bombkę świąteczną. Na zakończenie uruchomiono oświetlenie świąteczne.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie