Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

Gmina Dygowo zorganizowała w świetlicy wiejskiej w Czerninie Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość zaproszono grono pedagogiczne oraz pracowników administracyjnych szkół w Czerninie , Dygowie i Wrzosowie.

Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk i przewodniczący Rady Gminy Dygowo Jerzy Leszczyński podziękowali nauczycielom za pracę edukacyjną i wychowywanie uczniów oraz złożyli życzenia.

Podczas  uroczystości wręczone zostały nagrody Wójta Gminy Dygowo. Uhonorowani zostali dyrektorzy gminnych szkół: Jadwiga Puton , Magdalena Skonieczka i Ewa Baran.

Ponadto za wieloletnią pracę i trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia Wójt Gminy Dygowo wyróżnił wieloletniego dyrektora szkoły we Wrzosowie Waldemara Pankiewicza (zobacz) oraz Bożennę Winnik nauczycielką dyplomowaną z 39-letnim stażem pracy w szkole w Dygowie.

Nagrody przyznali również swoim pracownikom dyrektorzy szkół.


Drukuj