Kiermasz i Mikołajki w Dygowie. Paczki rozdane i dekoracje rozświetlone

Kiermasz i Mikołajki w Dygowie. Paczki rozdane i dekoracje rozświetlone

Gmina Dygowo zorganizowała na Placu Wolności w Dygowie kiermasz dekoracji i przysmaków świątecznych oraz zabawę mikołajkową dla dzieci ,podczas której rozdane zostały paczki najmłodszym mieszkańcom gminy. Tradycyjnie załączone zostały dekoracje umiejscowione przy pomniku łososi. W tym roku odliczanie do włączenia światełek odbyło się w obecności przedstawiciela firmy Enea Nowa Energia Sp. z o.o., która ufundowała nowe dekoracje świetlne umieszczone na słupach oświetlenia ulicznego na ulicy Głównej i Kolejowej w Dygowie oraz przy drodze wojewódzkiej we Wrzosowie.

W tym roku Mikołaj po raz pierwszy w historii grudniowych Mikołajek dotarł do Dygowa na prawdziwych saniach, co prawa w zaprzęgu koni mechanicznych , ale efekt był iście świąteczno-zimowy.

Kto i co  wystawiał  na kiermaszu  można obejrzeć w materiale wideo.


Drukuj