Restauracja w Dygowie otwarta!

W Dygowie przy ulicy Kolejowej 10 D , w nowo otwartym obiekcie uruchomiono kolejną działalność użyteczności publicznej - restaurację. Wcześniej otwarte zostało przedszkole i ośrodek kultury. Sala restauracyjna mieści się na drugim piętrze budynku i jest częścią głównej przestrzeni przeznaczonej na gminne wydarzenia i imprezy okolicznościowe na około 130 osób. Warto dodać ,że ta przestrzeń ma drzwi przesuwne dźwiękoszczelne , które dzielą ją na dwie niezależne sale.  Zaplecze restauracji stanowi  nowoczesna , profesjonalnie wyposażona kuchnia.  Aktualnie restauracja czynna jest od poniedziałku do piątku  w godzinach od 13.00 do 16.00. Telefon restauracji 504 248 489.

Więcej informacji w materiale wideo przedstawi wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk i dzierżawca restauracji, Edyta Wojciechowska.