Image

 

 

Na kompleksie sportowym przy szkole we Wrzosowie odbyła się druga edycja Gminnego Dnia Sportu. W rywalizacji sportowej o charakterze rekreacyjnym  brali udział uczniowie szkół gminnych z Czernina, Dygowa i Wrzosowa. Program sportowy opracowali nauczyciele wychowania fizycznego, przekąski słodkie i grillowe serwowali członkowie rad rodzicielskich ze wszystkich szkół , a nagrody ufundowała Gmina Dygowo. Dla najmłodszych ,w przerwie zmagań sportowych wystąpił iluzjonista. W tym roku na najwyższym stopieniu podium stanęli uczniowie z Czernina. Nagrody wręczył wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie