Image

 

 

W dniu 27 kwietnia 2024 roku na Palcu Pokoleń w Dygowie miało miejsce pierwsze uruchomienie fontanny . To wydarzenie zainaugurowało plenerowe atrakcje w gminie Dygowo na tegoroczny sezon oraz było pierwszym od momentu otwarcia terenu rekreacyjnego, któremu spontanicznie nadano miano Plac Pokoleń. Wieczór otwarcia przyciągnął liczne grono mieszkańców.

Uroczystości poprzedził barwny występ mistrza ognia, który w doskonały sposób wprowadził atmosferę oczekiwania na moment uruchomienia fontanny. Jego popisowe przedstawienie doskonale współgrało z efektownym odpaleniem świateł, stanowiącym preludium do rozpoczęcia działania strumienia wody. Wcześniej, głos zabrał z wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk, który serdecznie powitał zgromadzonych mieszkańców.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie