Image

 

 

W Gminnym Ośrodku Kultury w Dygowie odbył się kameralny koncert z okazji Dnia Matki. Wydarzenie uświetniła Daria Adamczewska, utalentowana wokalistka i uczestniczka popularnych programów telewizyjnych takich jak "The Voice of Poland" oraz "Szansa na Sukces". Artystka zaśpiewała przeboje lat 70. i 80., wprowadzając publiczność w nostalgiczną atmosferę tamtych lat. Towarzyszył jej na gitarze Adam Herbowski, ceniony muzyk i gitarzysta, który swoim akompaniamentem dodał wykonaniom dodatkowej ekspresji.

Przed rozpoczęciem koncertu gości przywitali dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Katarzyna Iwanejko, oraz przewodniczący Rady Gminy Dygowo, Jerzy Leszczyński. Oboje wyrazili swoje uznanie obecnym  matkom, składając serdeczne życzenia. Koncert był nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale także do spędzenia czasu w miłej atmosferze i zanurzenia się w muzycznych wspomnieniach.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie