Policjanci z posterunku w Dygowie otrzymali awanse i wyróżnienia

Policjanci z posterunku w Dygowie otrzymali awanse i wyróżnienia

W dniu wczorajszym policjanci z powiatu kołobrzeskiego obchodzili „Święto Policji”. Uroczyste obchody zorganizowano w Urzędzie Miasta Kołobrzeg. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie  insp. Jacek Cegieła oraz Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Dariusz Hoc wręczyli akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Nominacje otrzymali

funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dygowie – kierownik asp. szt. Radosław Więcek, asp. Grzegorz Gęsiarz , st. sierż. Paweł Stachowiak , st. sierż. Damian Sielicki.   Natomiast mł.asp. Rafał Motała otrzymał Specjalne Wyróżnienie od Starosty Kołobrzeskiego za zaangażowanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie kołobrzeskim. Wśród zaproszonych przedstawicieli władz samorządowych był obecny wójt Grzegorz Starczyk.

Autor zdjęć Policja Kołobrzeg


Drukuj