50. Sesja Rady Gminy Dygowo. Wójt podziękował radnym za współpracę

50. Sesja Rady Gminy Dygowo. Wójt podziękował radnym za współpracę

19 marca 2024 roku, odbyła się 50-ta jubileuszowa sesja Rady Gminy Dygowo VIII kadencji. To wyjątkowy moment, ponieważ ostatnia sesja tej kadencji oznacza również zakończenie pięciu i pół roku pracy radnych na rzecz wspólnoty samorządowej i społeczności gminnej.

1947 dni to nie tylko liczba, lecz ilość czasu, którą radni poświęcili na podejmowanie decyzji służących dobru mieszkańców Gminy Dygowo. Ich zaangażowanie w działalność samorządową przyniosło wiele pozytywnych rezultatów, które zostaną zapamiętane w historii tego regionu.

Niezwykle istotnym osiągnięciem tej kadencji były decyzje umożliwiające realizację ponad 70-ciu inwestycji o łącznej wartości przekraczającej 50 milionów złotych. Wśród nich znajdują się obiekty niezwykle reprezentacyjne i istotne dla społeczności, takie jak Gminny Ośrodek Kultury oraz remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Dygowie.

Wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk, podczas sesji wyraził wdzięczność wobec radnych za ich pracę i zaangażowanie podczas trwania kadencji. Ich współpraca stanowiła fundament dla osiągnięć, które zostaną zapamiętane na długo, jako te które przyniosły korzyści mieszkańcom gminy Dygowo.

Zapis wideo 50. Sesji Rady Gminy Dygowo

Rada-Gminy-Dygowo-

Rada-Gminy-Dygowo-


Drukuj