Relacja z sesji Rady Gminy Dygowo w Czerninie - cz.1

Rada Gminy Dygowo w dniu wczorajszym ze względu na trwające zajęcia szkolne w świetlicy w Dygowie obradowała w Czerninie. W czasie  posiedzenia rady odbyło się ślubowanie nowego radnego Rady Gminy Dygowo Janusza Sobusiaka. Podziękowania za przygotowanie jubileuszu 35-lecia „Dygowianek” złożyła w imieniu całego zespołu Danuta Kozak. Podpisano także porozumienie finansowe  pomiędzy Powiatem Kołobrzeskim, który reprezentowała wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała, a Gminą Dygowo w sprawie kończącej się inwestycji drogowej we Włościborzu. Dofinansowanie z budżetu powiatu wynosi  550 tysięcy złotych. Wśród obecnych sołtysów była Katarzyna Majcher , dla której było to pierwsze uczestnictwo w posiedzeniu rady. Zapraszam na wideo relację z pierwszej części Rady Gminy Dygowo.