13-letni Kacper i policjanci uratowali życie mężczyźnie

13-letni Kacper i policjanci uratowali życie mężczyźnie

W Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu Członek Zarządu Powiatu Helena Rudzis-Gruchała spotkała się z 13-letnim Kacprem oraz dwoma policjantami, którzy uratowali życie mężczyźnie. Kacper 13-latek z Łodzi wraz z funkcjonariuszami Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji post. Aleksandrą Żeleśkiewicz i sierż. Karolem Feldzensztajnem w dniu 18 lutego uratowali życie 47-letniemu mężczyźnie, mieszkańcowi Wrocławia, który stracił przytomność na spacerze.

W dowód uznania za bohaterski czyn oraz postawę obywatelską godną naśladowania Członek Zarządu Powiatu Helena Rudzis-Gruchała w imieniu Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz Zarządu Powiatu w Kołobrzegu wręczyła chłopcu i policjantom podziękowania, drobne upominki oraz gadżety promujące powiat kołobrzeski. W spotkaniu uczestniczyli również siostra i dziadkowie chłopca oraz Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Dariusz Hoc.


Drukuj