Koncepcja ścieżki rowerowej Kołobrzeg – park rozrywki „Pomerania” powstanie do końca roku

W czwartek 2 września w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu odbyło się spotkanie, na którym wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś, Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek oraz Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk omawiali koncepcję budowy ścieżki rowerowej w pasie drogi wojewódzkiej 163 na terenie Gminy Kołobrzeg i Dygowo, na odcinku od miasta Kołobrzeg do Parku Rozrywki "Pomerania" w Pyszce. Wnieśli swoje uwagi techniczne oraz sugestie do projektu. Koncepcja powstanie do końca roku, a następnie rozpocznie się opracowywanie dokumentacji projektowej. Termin realizacji inwestycji planowany jest na rok 2023.