MDP z Dygowa wystartuje w najbliższy weekend w zawodach krajowych

MDP z Dygowa wystartuje w najbliższy weekend w zawodach krajowych

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski spotkał się z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą z Dygowa, która zdobyła Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego w zawodach sportowo-pożarniczych w Łobzie. Drużyna z Dygowa będzie reprezentowała województwo i nasz powiat w Mistrzostwach Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej już w najbliższy weekend.

Zarząd Powiatu w Kołobrzegu ufundował dla wszystkich członków drużyny upominki, które wraz z gratulacjami, przekazał starosta.

W dniach 23-26 sierpnia 2023 r. roku w Kalwarii Zebrzydowskiej, w województwie małopolskim odbędą się zawody sportowo- pożarnicze. W zawodach weźmie udział 38 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z całego kraju , a wśród nich MDP z Dygowa.

 


Drukuj