Wójt podziękował gminnym klubom piłkarskim

Gminne kluby piłkarskie – WKS Rasel Dygowo i GKP Wrzos Wrzosowo- mogą zaliczyć zakończony w sobotę sezon za bardzo udany. Ich sportowe zaangażowanie i wyniki doceniają kibice i włodarz Gminy Dygowo. Wójt Grzegorz Starczyk zaprosił zarządy klubów ,aby podziękować za ich wkład w promocję sportu oraz za pozytywne emocje dostarczone mieszkańcom - kibicom gminy. Zachęcał do zacieśnienia sportowej współpracy między klubami, która na pewno przełoży się na wysoki poziom gminnej piłki nożnej i przyczyni się do sukcesów. Wójt wręczył także przedstawicielom klubów pamiątkowe piłki.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.