Gmina Dygowo podpisała umowy partnerskie na remont drogi

W siedzibie Nadleśnictwa Gościno Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk i Nadleśniczy Krzysztof Olejnik podpisali umowę partnerską w zakresie  współpracy przy realizacji remontu drogi powiatowej na odcinku od Wrzosowa w kierunku Kłopotowa. Nadleśnictwo będzie partycypować w kosztach inwestycji i przeznaczy na ten cel 100.000 złotych. Także Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ludziom  Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki ,,Senior” w Piotrowicach  zadeklarowało partnerstwo z Gminą w zakresie remontu i przekaże na jej realizację  5.000 złotych. Przedmiotową inwestycję drogową realizuje firma PORR S.A. za kwotę 295 200,00 złotych.