Mikołajki i kiermasz świąteczny w Dygowie (foto ,wideo)

W niedzielne popołudnie na Placu Wolności w Dygowie odbył się kiermasz świąteczny i  zabawa mikołajkowa dla dzieci. Organizatorem imprezy przy wsparciu sponsorów była Gmina Dygowo. Stoiska z ozdobami  świątecznymi , wypiekami i gorącymi potrawami wystawiły sołectwa, strażacy, harcerze, caritas parafialny oraz gminny klub seniora. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawie z Mikołajem wirtualnym i jego asystą w realu. Po zmroku wójt Grzegorz Starczyk zainicjował głośne odliczanie do rozświetlenia placu światełkami i po raz pierwszy dużej świetlistej bombki.  Mikołajki zakończyło  rozdanie świątecznych paczek dziecim z gminnych sołectw.

Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.

Drukuj