Oferta pracy w PSZOK w Dygowie

Urząd Gminy w Dygowie poszukuje pracownika ds. obsługi Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Dygowie

Obowiązki:

  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dot. przyjmowanych odpadów,
  • obsługa klienta  PSZOK,
  • współpraca z klientami: udzielanie informacji, wskazywanie pojemników,
  • rozliczanie, weryfikacja i wypełnianie dokumentów dot. zadań w zakresie realizacji usług,
  • obsługa wagi towarowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • utrzymanie w czystości pomieszczeń socjalnych i terenu PSZOK,
  • praca 3 dni w tygodniu : wtorek, czwartek od 15:30 do 18:30, sobota od 8:00 do 16:00.

Wymagania:

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych ( Excel, Word),
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, ksero, telefon, itp.),
  • samodzielność,
  • znajomość przepisów dotyczących gospodarki odpadami,
  • mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami,

Oferujemy:

- praca na podstawie umowy zlecenia – 15 godzin w tygodniu,

Oferty należy składać do Urzędu Gminy Dygowo ul. Kolejowa 1, 78-113 Dygowo, p. nr 8, do dnia 27 sierpnia 2019r.

Kontakt telefoniczny w godzinach pracy Urzędu Gminy tel. 94 358 41 94, 95 (Sekretarz Gminy Dorota Gruchała)