Umowa na przebudowę ulicy Diamentowej w Dygowie podpisana

Gmina Dygowo podpisała umowę na przebudowę ulicy Diamentowej w Dygowie.  Wykonawcą inwestycji jest firma Tauber Polska ze Szczecina.  Rozpoczęcie prac planowane jest na koniec lutego, jeżeli pozwolą na to warunki pogodowe a zakończenie do 31 października 2020 roku. Przebudowa Diamentowej będzie największą  inwestycją gminy w zbliżającym się nowym roku. Wartość wykonawstwa to kwota 1.877.035 złotych.

Umowę podpisali:  z ramienia Gminy Dygowo wójt Grzegorz Starczyk a ze strony Tauber Polska dyrektor generalny Radek Ordak.

Zakres zamówienia obejmuje m.in.: budowa drogi o nawierzchni betonowej ,chodnik  z kostki betonowej ,kanalizacja do wprowadzenia kabla telekomunikacyjnego ,odwodnienie deszczowe, sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna linie kablowe energetyczne , oświetlenie drogi, dwa progi zwalniające, dwa .miejsca zieleni.