Będzie nowa remiza w Dygowie. Podpisano umowę na projekt

Pracownia Amandes Architektura Aneta Mandes-Woźniak z Kołobrzegu wykona dokumentację projektową nowej remizy w Dygowie.  Inwestycja planowana jest na terenie gminnym znajdującym się przy drodze wojewódzkiej przy zabytkowym budynku ,obecnie wyłączonym z użytkowania.

Ponadto pracownia wykona projekt zagospodarowania terenu rekreacyjnego ,który będzie w sąsiedztwie przyszłej remizy. Dokumentacje projektowe obu inwestycji wykonane będą w tym roku.

Umowy podpisali urzędzie gminy: wójt Grzegorz Starczyk i architekt Aneta Mandes-Woźniak.

Pracownia Amandes Architektura wykonała już na zlecenie Gminy Dygowo projekt remizo-świetlicy w Stojkowie, obiektu kultury w Dygowie oraz sali sportowej przy szkole w Czerninie.