Przystań kajakowa w Miechęcinie. 85 procent dofinansowania inwestycji!

Przystań kajakowa w Miechęcinie. 85 procent dofinansowania inwestycji!

Budowa przystani kajakowej w Miechęcinie to inwestycja dzięki której powstanie infrastruktura rekreacyjno – wypoczynkowa ogólnodostępna, służąca społeczności lokalnej i turystom. Projekt zakłada budowę elementów małej architektury na powierzchni 1840 metrów kwadratowych i pozostawienie możliwe naturalnego charakteru miejsca.

Szczegóły dotyczące inwestycji przedstawia w materiale wideo Wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk.

„Projekt realizowany dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020, działanie 4.9 Rozwój zasobów endogenicznych”


Drukuj