Dobre tempo inwestycji Gminy Dygowo we Włościborzu

Ściany konstrukcyjne zwieńczone betonowym wieńcem ukazały bryłę nowobudowanej świetlicy we Włościborzu.  Ekipa budowlana montowała w dniu dzisiejszym drewniane wiązary dachowe. Nowoczesne prefabrykaty, łączone ze sobą za pomocą płytki wielokolcowej stanowią podstawę konstrukcji dachowej.

Plac budowy odwiedził Wójt Gminy Dygowo ,Grzegorz Starczyk. Kierownik budowy zapewniła ,że parce postępują zgodnie z założeniami harmonogramu , co więcej ,lekko go wyprzedzają. Firma ze Szczecina nie wyklucza zakończenia inwestycji przed terminem.

Budowa świetlicy we Włościborzu zostanie zrealizowana przy wsparciu na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.