Ciąg dalszy doświetlania dróg na terenie gminy Dygowo

Ciąg dalszy doświetlania dróg na terenie gminy Dygowo

Gmina Dygowo otrzymała dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na zakup i montaż oświetlenia hybrydowego na terenie gminy. W ramach tego zadania zostanie zamontowanych 7 lamp w miejscowości: Czernin, Stojkowo, Dębogard, Skoczów i Gąskowo. Lokalizacja hybryd uzgodniona została z sołtysami wymienionych miejscowości. Całkowita wartość zadania wynosi 115 202 złotych , zaś dofinansowanie stanowi 50 procent  całości kosztów inwestycji.

W latach minionych  na terenie gminy Dygowo zostały zamontowane już 22 sztuki takich lamp.

 W dniu dzisiejszym wójt Grzegorz Starczyk wraz z wykonawcą zadania i sołtysami przeprowadzili wizję terenową miejsc w których staną słupy oświetleniowe.

Na zdjęciu: wizja terenowa w Stojkowie.

hybrydy-oswietlenie-gmina-dygowo-


Drukuj