Ogrodzenie Orlika w Dygowie do remontu. Jest dofinansowanie

Ogrodzenie Orlika w Dygowie do remontu. Jest dofinansowanie

Samorządy zachodniopomorskie skorzystają ze środków Urzędu Marszałkowskiego przeznaczonych na modernizację lokalnej infrastruktury sportowej. Gmina Dygowo otrzyma dofinansowanie w kwocie 20 tysięcy złotych na remont ogrodzenia Orlika w Dygowie.

W dniu wczorajszym w gabinecie starosty Wójt Gminy Dygowo , Grzegorz Starczyk  i Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego , Stanisław Wziątek podpisali w związku z tym stosowną umowę.

Ogrodzenie Orlika w i boiska do siatkówki w Dygowie zostało wykonane z zastosowaniem paneli ze zbyt cienkim drutem. Uderzenia piłki i wandalizm sprawiły ,że w wielu miejscach ogrodzenie jest powyginane i rozerwane.

W podpisaniu umowy obecni byli również starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski i wicestarosta Jacek Kuś.


Drukuj