Będą miejsca spotkań w Stojkowie i Stramniczce

8 lipca Gmina Dygowo podpisała umowę o dofinansowanie budowy miejsc spotkań w Stojkowie i Stramniczce. Inwestycja w kwocie 94.839 zł będzie dofinansowana ze środków unijnych z Urzędu Marszałkowskiego, poprzez LGD „Siła w Grupie” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” .

Zakres obejmuje: altany z wyposażeniem (stoły i ławy), miejsce na ognisko, stanowisko grillowe, ławeczki, lampy oświetleniowe oraz utwardzenie terenu. W chwili obecnej trwa opracowywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej niezbędnej do ogłoszenia przetargu.

Umowę na te inwestycje podpisali:  Anna Bańkowska - Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego i Grzegorz Starczyk -Wójt Gmin Dygowo.