Gminna inwestycja drogowa w Gąskowie zakończona i oddana do użytkowania

Gminna inwestycja drogowa w Gąskowie zakończona i oddana do użytkowania

Mieszkańcy osiedla domów wielorodzinnych w Gąskowie wraz z wójtem Gminy Dygowo, przewodniczącym Rady Gminy Dygowo, radnymi i sołtyską przecięli symboliczną wstęgę , która otworzyła oficjalnie wyremontowaną drogę gminną.

Zakres budowy obejmował  wykonanie ponad 200 metrów drogi wraz ze zjazdami i odnogami. Nawierzchnia drogi, chodnika i miejsc parkingowych oraz utwardzeń miejsc pod śmietniki wykonano z kostki betonowej. W ramach prac instalacyjnych wykonano  oświetlenie drogowe, kanały technologiczne pod kable oraz kanalizację deszczową.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 1 696 519,00 złotych , a dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 848 259,00 złotych.

Zobacz także:

Kolejna inwestycja w gminie Dygowo- budowa drogi gminnej w Gąskowie - Gminadygowo.pl - portal mieszkańców gminy Dygowo


Drukuj