Wójta Gminy Dygowo Sprawy Zwykłe i Niezwykłe (23)

Wójta Gminy Dygowo Sprawy Zwykłe i Niezwykłe (23)

Cykliczne programy z Grzegorzem Starczykiem o tytule "Wójta Gminy Dygowo: Sprawy Zwykłe i Niezwykłe" stanowią istotną część aktywności wójta od początku jego kadencji. Programy te, będące swoistym oknem na życie gminy, umożliwiają mieszkańcom zrozumienie funkcjonowania samorządu lokalnego w różnych aspektach. Prezentowane są przez wójta sprawy codzienne , ale jednocześnie niezwykłe z perspektywy lokalnej społeczności.

Ostatnie spotkanie  przed wyborami samorządowymi z wójtem Gminy Dygowo skoncentrowało się na istotnych kwestiach, takich jak wpływ deszczowej aury na stan dróg i terenów gminnych. W trakcie rozmowy poruszono także temat inwestycji w miejscowościach Czernin, Miechęcino i Wrzosowo oraz na jakim etapie są przygotowania do modernizacji obiektu przyszłego żłobka w Dygowie. Poruszony został również temat wyborów samorządowych -startu wójta na koleją kadencję w i zmiany okręgów i obwodów głosowania na terenie gminy Dygowo.


Drukuj