Pierwszy mecz wiosny Wrzosa Wrzosowo

Pierwszy mecz wiosny Wrzosa Wrzosowo

Mecz otwarcia  rundy wiosennej A klasy, grupy 4, w sezonie 2023/2024 dostarczył  wiele emocji, choć niestety zakończył się porażką 1-4 z liderem grupy, Mewą Resko. Mateusz Kozyra, Kierownik GKP Wrzos Wrzosowo, tak przedstawił dzisiejsze wydarzenie.

Spotkanie z liderem zawsze niesie ze sobą coś więcej niż zwykły mecz ligowy. Podczas intensywnych przygotowań zimowych dokonaliśmy zmiany w składzie zarządu, witając siedmiu nowych zawodników, w tym czterech z rocznika 2007. Warto zaznaczyć, że dla trzech zawodników było to inaugurujące spotkanie na szczeblu seniorskim. Mecz był niezwykle wymagający, gdyż stanęliśmy naprzeciw głównego kandydata do awansu do Klasy Okręgowej, zdając sobie sprawę, że będą dążyć do zdobycia kompletu punktów na naszym terenie.

Ogromnie cieszy nas liczna obecność zawodników, entuzjazm kibiców na trybunach oraz przede wszystkim zaangażowanie trenera, prezesa i całego zespołu. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że tutaj, we Wrzosowie, coś wielkiego się rodzi. Już za tydzień rozegramy sparing na naszym boisku z drużyną Wicher Rąbino o godzinie 13:00, serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na nasz stadion, aby wspólnie cieszyć się pasją do piłki nożnej.


Drukuj