Podsumowanie turnieju "Lepszy set niż seta" (wideo)

W dniu wczorajszym w Sali Zespołu Szkół w Dygowie odbył się 4. Siatkarski Turniej Antyalkoholowy „Lepszy set niż seta”. Zainicjowany przez Grzegorza Starczyka i  wspierany przez Gminę Dygowo, turniej wszedł już na stałe do kalendarza wydarzeń w gminie. Ideę trzeźwości i aktywnego spędzania czasu , szczególnie wspiera Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej , który w codziennej pracy ma styczność z wieloma problemami jakie niesie za sobą nadużywanie alkoholu.  W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 10. Zespołów, które wymieniam w kolejności zajmowanych miejsc: SFD Team, Vitalis Wrzosowo, , Młode Wilki, Czarno –Czernin, OSP Dygowo, Kilerzy, Ljdis & 2 Boys, Radni Gminy Dygowo, Orczyk Pustary i zespół  Urzędu Gminy. Jednakże miejsce w tabeli nie było zasadniczym celem tego turnieju. Wspólnie spędzony czas , sport w roli głównej i wszyscy wygrani. Tradycyjnie  każdy uczestnik turnieju otrzymał koszulkę, która co roku mają inną grafikę ,a zespoły pamiątkowe puchary. Była także okazja podsumować Gminną Ligę Piłki Siatkowej i wręczyć nagrody i wyróżnienia. Przypomnę, że rozgrywki wygrał Vitalis Wrzosowo. Szczegółowa tabela dostępna jest w relacji z VII kolejki rozgrywek (link). Organizator GLPS przyznał wyróżnienia w kategoriach:
Najlepsza zawodniczka – Natalia Tomaszewska
Najlepszy Zawodnik – Patryk Okulewicz
Drużyna Fair Play – Czarno- Czernin
Gratuluję zwycięzcom, wyróżnionym i wszystkim uczestnikom obu turniejów.