„Ale Babki” z Wrzosowa oficjalnie rozpoczęły działalność

„Ale Babki” z Wrzosowa oficjalnie rozpoczęły działalność

11 lipca 2019 roku przejdzie do historii Wrzosowa gminy Dygowo jako dzień kiedy nastąpiła inauguracja działalności Koła Gospodyń Wiejskich „Ale Babki”. Przez wiele tygodni tego roku grupa Pań z wielkim zapałem i determinacją wdrażała w życie pomysł założenia stowarzyszenia – Koła Gospodyń Wiejskich. Założenie było aby koło zrzeszało wielopokoleniowo mieszkanki Wrzosowa i działało ma wszelkich płaszczyznach życia społecznego.

Wszystko się udało. Panie zarejestrowały stowarzyszenie, mają własne logo i co najważniejsze, 33 członkinie koła! Na wczorajszym spotkaniu wybrano zarząd w skład którego wchodzą: przewodnicząca Anna Krysztofiak, wiceprzewodnicząca Monika Kamińska i członek zarządu i skarbnik Kamila Starczyk. Na spotkaniu inauguracyjnym obecni byli: wójt Grzegorz Starczyk, sekretarz gminy Dorota Gruchała, przewodniczący rady gminy Jerzy Leszczyński, wiceprzewodniczący Piotr Krysztofiak i radny Krzysztof Jamroży.

Zapraszam do obejrzenia relacji wideo ze spotkania.


Drukuj