Koło Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” i Ochotnicza Straż Pożarna z Wrzosowa zorganizowały  festyn rodzinny. Na płycie boiska sportowego rozstawiono pawilon biesiadny i stoika. Druhowie z OSP serwowali przekąski z grilla ,a młodsi druhowie z MDP lemoniadę i słodkie bułki. Gospodynie zaś oferowały cały zestaw przysmaków. Grochówka, gołąbki , pierogi , zapiekanki  i ciasta przyciągały  smakoszy do stoiska przez cały festyn. Jedną z głównych atrakcji letniego wydarzenia we Wrzosowie była loteria fantowa, która cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci, w ciągu niespełna dwóch godzin 500 fantów znalazło nabywców. Tradycyjnie gwoździem programu była aukcja zestawów niespodzianek  od darczyńców. Licytację prowadził wójt Grzegorz Starczyk w asyście „Ale Babek” -Anny Krysztofiak i Moniki Kamińskiej oraz Michała Łomańskiego z OSP. Jeden spośród ośmiu zestawów został wylicytowany w ciemno za rekordowe 500 złotych!  Środki uzyskane z aukcji przeznaczone będą na działalność statutową koła gospodyń i OSP. Letnie wydarzenie zgromadziło mieszkańców Wrzosowa oraz  gości, którym zabrakło tylko słońca, które przez ostatnie dni darzyło nas wysokimi temperaturami. Pochmurna aura z deszczem trochę pomieszała szyki organizatorom jednakże nie przeszkodziło to w dobrej zabawie. 

piknik-wrzosowo-