KS Perła Gmina Dygowo zaprasza na treningi

Klub Sportowy Perła Gmina Dygowo wznawia treningi w najmłodszych kategoriach wiekowych. Harmonogram treningowy zajęć na nadchodzący tydzień przedstawia się następująco:

1.Grupa Wrzosowo trener Wiśniewski Łukasz zajęcia odbywać się będą w poniedziałek, środa, piątek godzina 16:00 na sali gimnastycznej SP Wrzosowo.

(Zajęcia aktualnie będą odbywać się bez podziału na grupy więc zaczynamy tak jak do tej pory)

2.Grupa Dygowo:trenerzy Wojciechowski Andrzej, Konarski Sławomir. Trening w poniedziałek o godzinie 16:00

W tym dniu zapraszam na zajęcia wszystkich podopiecznych trenerów o przyjscie na trening w celu podzielenia grupy na Orlik /Żak w rocznikach 2011/12 oraz 2013/14/15 (zawodnicy z Dygowa , Wrzosowo aktualnie bez podziału na grupy)

Dlatego przedstawiam harmonogram na poniedziałek a kolejne dni treningowe przekażą trenerzy po przeanalizowaniu frekwencji i kadry zespołu.

3.Grupy treningowe trenera Wojtka Hryciów zajęcia rozpoczną w kolejnym tygodniu - informacja zostanie przekazana oficjalnie na grupie z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Inne informacje odnośnie meczy sparingowych , turniejów przekazane zostaną na treningach przez opiekunów grup.

Zapraszamy na zajęcia!

Pozdrawiamy. KS PERŁA Gmina Dygowo.