Oldboje Gminy Dygowo- pasja do piłki nożnej nie zna granic wiekowych

Drużynę piłkarską oldbojów gminy Dygowo tworzą w większości byli zawodnicy , którzy zakończyli już piłkarską przygodę w klubach różnych lig. Mentalnie z piłki się nie wyrasta i pasja pozostaje na całe życie, jak mówi członek zarządu Perły ,Wojciech Hryciów , to taki fanatyzm. Oldboje z Dygowa udowodnili ,że zamiłowanie do piłki i rywalizacja sportowa nie zna wieku. W minionym już sezonie rozgrywek II ligi uplasowali się na drugim miejscu i awansowali do I ligi oldbojów województwa zachodniopomorskiego!

Zapraszam do wysłuchania podcastu , w którym prezes KS Perła Gmina Dygowo Sebastian Iwicki i członek zarządu , Wojciech Hryciów ,omówili działalność oldbojów w gminie ,posumowali minione rozgrywki drugoligowe oraz podzielili się planami na przyszły sezon.