Drodzy Mieszkańcy Gminy Dygowo!

Wszyscy wiemy jakie należy przedsięwziąć środki ostrożności, aby chronić się przez zarażeniem koronawirusem. Aby wspomóc Państwa w tej kwestii, Gmina zakupiła maseczki ochronne dla mieszkańców, po jednej maseczce dla każdego mieszkańca. Zdaję sobie sprawę, że to kropla w morzu potrzeb, jednak takie mamy obecnie możliwości.

Szanowni Państwo w ciągu najbliższych dni poprzez naszych strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych, zostaną dostarczone, do każdego gospodarstwa domowego, pakiety z maseczkami. Strażacy będą zachowywali wszelkie zasady bezpieczeństwa .

Również Państwa prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i ułatwienie strażakom bezdotykowe przekazanie pakietów np. wystawianie reklamówek.

Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Dygowie za współfinansowanie tej akcji.

Wójt Gminy Dygowo

 Grzegorz Starczyk

Na zdjęciach odprawa strażaków OSP Dygowo przed dystrybucją , którą prowadzi wójt Grzegorz Starczyk oraz roznoszenie maseczek w Bardach i Świelubiu.