Projekt OSP Dygowo. Umowa w ramach Programu Społecznik podpisana

Projekt OSP Dygowo. Umowa w ramach Programu Społecznik podpisana

Na sali konferencyjnej Hali Millenium w Kołobrzegu organizacje społeczne z powiatu kołobrzeskiego  podpisały umowy w ramach I naboru wniosków na rok 2023 Programu Społecznik 2022-2024. Wśród zakwalifikowanych w naborze wniosków był projekt prospołeczny i proekologiczny Ochotniczej Straży Pożarnej z Dygowa pn. "DDP i MDP w Dygowie - uczymy się ratować innych i działamy w zgodzie z naturą".

W projekcie uczestniczyć będą dzieci i młodzież  z drużyn pożarniczych prowadzonych przez instruktorów z OSP Dygowo. Zaplanowano zajęcia w zakresie ratownictwa medycznego , bezpieczeństwa przeciwpożarowego  oraz  praktyczne zadania proekologiczne.  Projekt będzie realizowany od 1 lutego do 1 maja 2023 roku.

Umowę z ramienia OSP Dygowo podpisał prezes Marcin Tekiel.

Przed podpisaniem umów głos zabrali: Anna Bańkowska – Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Janusz Gromek – Senator RP, Marek Hok –Poseł na Sejm RP oraz Natalia Wegner – Prezes Zarządu Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A będącej operatorem programu.

 


Drukuj