Corsa wyleciała z drogi i koziołkowała. Lądował śmigłowiec LPR

Na drodze powiatowej pomiędzy mostem na Parsęcie , a Bardami doszło do groźnego wypadku. Kierująca  corsą kobieta straciła panowanie nad pojazdem i odbijając się od krawędzi drogi wleciała do lasu, gdzie koziołkowała. Auto zatrzymało się na boku, uderzając w drzewo. Przejeżdżające tamtędy osoby wezwały pomoc. Na miejsce zdarzenia jako pierwsi przybyły dwa zastępy  strażaków  z OSP Dygowo i policja , następnie ratownicy medyczni i strażacy PSP z Kołobrzegu. Kobieta została zakleszczona w pojeździe. Niezbędne było  wykorzystanie narzędzi hydraulicznych ,aby wyciąć dach i wyciągnąć ranną.  Na okolicznym polu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał kobietę do szpitala. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia kołobrzeska policja.

info: MiastoKolobrzeg.pl