Piknik w Stojkowie. Zebrano pokaźny fundusz na zakup sztandaru

Strażacy i Gospodynie ze Stojkowa zorganizowały piknik rodzinny , podczas którego  zbierano środki na zakup sztandaru dla miejscowej OSP. Dochód z loterii fantowej , stoiska z wypiekami gospodyń, grilla strażackiego oraz aukcji różnych przedmiotów i nie tylko ,powiększył fundusz przeznaczony na ten szczytny cel. Rozegrany został również mecz piłki nożnej pomiędzy OSP Stojkowo i Samorządowcami Gminy Dygowo. Radni gminni zadeklarowali wsparcie inicjatywy ufundowania sztandaru kwotą nie mniejszą niż 1000 złotych. Przewodniczący radny gminy, Jerzy Leszczyński ,część środków wrzucił do skarbony przed rozpoczęciem aukcji, którą prowadził wójt Grzegorz Starczyk. Łącznie na aukcji wylicytowano 3860 zł , a z pozostałych działalności 4000 zł, razem daje to kwotę 7860 zł!