Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej we Wrzosowie

W świetlicy we Wrzosowie odbyły się  eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Dygowa i Wrzosowa mieli do rozwiązania testy w których musieli wykazać się wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Najlepsze wyniki kwalifikujące do turnieju powiatowego osiągnęli: uczniowie Zespołu Szkół w Dygowie -Kacper Tekiel z gimnazjum i Miłosz Dziuba ze szkoły podstawowej. Swoich sił w rozwiązywaniu testów próbował także wójt Grzegorz Starczyk. Wszyscy uczestnicy ,opiekunowie oraz wójt zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami , natomiast zwycięscy Miłosz i Kacper otrzymali nagrody ufundowane przez Gminę Dygowo. 
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.