Turniej wiedzy pożarniczej we Wrzosowie

Turniej wiedzy pożarniczej we Wrzosowie

W świetlicy we Wrzosowie odbyły się  eliminacje szkolne - gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież Zapobiega Pożarom”.  Turniej zorganizował zarząd gminny OSP i Gmina Dygowo. Konkurs prowadził prezes – druh Marcin Tekiel. Dziesięcioro uczniów z Czernina , Dygowa i Wrzosowa ,rozwiązywało testy z zakresu

wiedzy ochrony przeciwpożarowej. Najlepsze wyniki kwalifikujące do turnieju powiatowego , który odbędzie się 24 marca w Gościnie ,osiągnęli: uczniowie z Dygowa -Kacper Tekiel z gimnazjum i Grzegorz Głogowski ze szkoły podstawowej. Wszyscy uczestnicy  zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami , a najlepsi z podium bonami podarunkowymi.  Opiekunowie- Karol Burzyński, Robert Jaruzel i Bogdan Żołnierowicz  otrzymali dyplomy-podziękowania za przygotowanie uczniów. Podziękowania i gratulacje wszystkim uczestnikom eliminacji złożył wójt Grzegorz Starczyk, który również uczestniczył w ceremonii wręczenia nagród.

Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.