Zderzenie ciężarówki z autobusem na odcinku drogi Wrzosowo-Jazy

Zderzenie ciężarówki z autobusem na odcinku drogi Wrzosowo-Jazy

Na drodze wojewódzkiej nr 163 na odcinku pomiędzy Wrzosowo - Jazy doszło poważnego wypadku drogowego.  Nadjeżdżająca od strony Wrzosowa ciężarówka z cysterną najprawdopodobniej „złapała” pobocze i przy próbie wyprowadzenia pojazdu na jezdnię uderzyła w najeżdżający z naprzeciwka autobus. Na szczęście w autobusie nie było

pasażerów. Kierowcy obu pojazdów zostali zakleszczeni w zmiażdżonych pojazdach i doznali bardzo poważnych obrażeń ciała. Strażacy do wyciagnięcia poszkodowanych użyli sprzętu hydraulicznego. Po kierowcę ciężarówki przyleciał śmigłowiec LPR. W działaniach brały udział jednostki OSP z Wrzosowa i Dygowa, które jako pierwsze pojawiły się na miejscu zdarzenia. Droga została zamknięta. Policja kierowała podróżujących na objazdy.

Autor zdjęć Marek Kawęcki


Drukuj