"Pomerania" wśród pierwszych partnerów Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca

Kołobrzeska Karta Mieszkańca ma już swoich pierwszych partnerów. Jak powiedziała Prezydent Miasta Anna Mieczkowska: „Bardzo się cieszę, że w tak krótkim czasie udało się nam wdrożyć program, który otwiera nowe możliwości dla Kołobrzegu. Udało się nam zaprosić do współpracy wiele stron, system, który tworzymy będzie przede wszystkim stwarzał warunki do wspólnej promocji, ale też po prostu ułatwi życie mieszkańcom Kołobrzegu”.

Od dnia 15 czerwca 2019 r. mieszkańcy będą mogli składać wnioski o przyznanie karty mieszkańca. Kołobrzeska Karta Mieszkańca, zgodnie z uchwałą Rady Miasta, będzie obowiązywała od 1 lipca. Dziś Prezydent Miasta ogłosiła start naboru na partnerów karty mieszkańca. Zaproszenie do wspólnego programu skierowane jest do firm i instytucji, niezależnie od sektora i wielkości. Wnioski można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta, można też przesłać je mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Lokalni przedsiębiorcy, którzy przyłączą się – będą mieli szansę na własną promocję. Każdy uczestnik programu będzie mógł posługiwać się znakiem: Tu honorujemy Kołobrzeską Kartę Mieszkańca.

Partnerzy, którzy już zgłosili się do udziału w programie to:

Regionalne Centrum Kultury

Pomerania Fun Park

Muzeum Oręża Polskiego

Latarnia Morska – Latarnia Cafe

Sigma Taxi

Kuźnia

Coffeedesk

Onas – Instytut Piękna

Wichłacz Grill – House

Wszystkie informacje wraz ze wzorem wniosku znajdują się na stronie www.kolobrzeg.pl w zakładce Kołobrzeska Karta Mieszkańca.