Sto darmowych wejściówek na spotkanie z Wikingami!

Pomerania Fun Park ufundowała dla mieszkańców gminy Dygowo sto darmowych wejściówek na dzień z Wikingami ! Już od jutra można odebrać bilety w  Urzędzie Gminy  Dygowo w pokoju numer 18 u Pani Karoliny. Zasadai jest prosta. Pierwszych sto osób otrzyma wejściówkę.

III Weekend z Wikingami odbędzie się w dniach od 9 do 11 sierpnia na terenie parku rozrywki Pomerania. Wioskę Wikingów - Trollborg odwiedzi ponad 30 rekonstruktorów. Na terenie wioski będą miały miejsce  specjalne warsztaty rękodzieła, pokazy kuchni średniowiecznej, odbędą się walki i turnieje wojów.

W piątek 9 sierpnia wieczorem w kołobrzeskim porcie handlowym odbędzie się happening. Wikingowie przypłyną statkiem i zaczną podbijać port!

Serdecznie zapraszamy !