Dzień Pracownika Socjalnego w DPS Piotrowice

Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Piotrowicach świętowali Dzień Pracownika Socjalnego.  Codzienność pracowników socjalnych to najtrudniejsze życiowe sytuacje ludzi-  krzywda choroba, bezradność i wykluczenie. To Oni muszą wykazać się empatią, cierpliwością i zrozumieniem człowieka, dla którego często są bliską osobą, jak rodzina.

Z okazji święta Pracowników Socjalnych życzenia do całej załogi DPS Piotrowice obecnej na sali oraz pracującej w ośrodku złożył dyrektor Robert Jaruzel. Prezes stowarzyszenia „Senior” Antoni Bernatowicz ze względu na niedyspozycję zdrowotną złożył życzenia za pośrednictwem łącza telefonicznego. Najlepsze życzenia pracownikom DPS-u składali między innymi: wójt Grzegorz Starczyk i kierowniczka GOPS w Dygowie Wioleta Dzwolak.