Nowy pawilon DPS w Piotrowicach uroczyście otwarty

W dniu wczorajszym w Piotrowicach uroczyście otwarto nowy pawilon  dla sześciu podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Ludziom  Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki ,,Senior”. Rozbudowę obiektu rozpoczęło w czerwcu. Inwestycję realizowała firma „Matexim” Hejdner i Wspólnicy Spółka Jawna z Białogardu. Powstały trzy indywidualnie urządzone pokoje z łazienkami  , i aneks kuchenny z miejscem do spożywania posiłków. Uroczystego otwarcia obiektu dokonali: Anna Mieczkowska -Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego , Helena Rudzis –Gruchała –Wicestarosta Powiatu Kołobrzeskiego, Marek Zawadzki- Wójt Gminy Dygowo oraz przedstawiciel Rady Mieszkańców. Pawilon poświęcił Proboszcz Parafii Wrzosowo ks. Kazimierz Koszykowski. Po oficjalnym otwarciu ,połączonym ze zwiedzaniem nowo wybudowanego pawilonu, prezes Antoni Bernatowicz zaprosił gości i pracowników DPS-u ,do świetlicy na poczęstunek. Otwarcie obiektu zbiegło się obchodami Dnia Pracownika Socjalnego. Przy okazji tego święta ,które obchodzone jest od 1990 roku, prezes przedstawił zarys działalności placówki i podziękował wszystkim pracownikom za oddanie w pracy na rzecz podopiecznych i dobroczyńcom za zaangażowanie i zrozumienie potrzeb domu. Podobnie goście odwdzięczyli się ,kierując do pana Antoniego Bernatowicza  szereg ciepłych słów w uznaniu jego zasług na rzecz Stowarzyszenia "SENIOR" i osiągnięć menadżerskich. Zapraszam na fotogalerię z uroczystości.