Medale w mistrzostwach zawodników taekwon-do z Dygowa

W dniu 06 czerwca w Nałęczowie koło Lublina odbyły się Mistrzostwa Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF, w których udział wzięli zawodnicy z sekcji Dygowo. W zawodach startowali zawodnicy z najbardziej prężnych ośrodków taekwondo w Polsce , miedzy innymi z Warszawy, Lublina, Dęblina, Wrocławia i Brzegu Dolnego. Bardzo dobrze zaprezentowali się , Kornel Bugajczyk zdobywając brązowy medal w technikach specjalnych oraz Bartosz Anielski który zdobył złoty medal w układach formalnych. Zawodnicy z Dygowa mogli uczestniczyć w zawodach dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy , Zespołu Szkół i Rady Rodziców z Dygowa. Następne duże zawody w których mają szansę startować nasi zawodnicy to Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Brzegu Dolnym koło Wrocławia.

Foto: przesłał Irek Jasiński