Zawodnicy z Dygowa w turnieju Taekwon-do.

 W Gościnie odbył się Puchar Pomorza Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ( ITF). Organizacja turnieju przypadła w 60-tą rocznicę powstania nazwy Taewondo .W zawodach wystartowało  140 zawodników  z 13  klubów,z całej Polski. Rejon Pomorza reprezentowały kluby z Kołobrzegu,Drzonowa Gościna ,Siemyśla,Dygowa.Wśród przyjezdnych kluby z terenu Wrocławia, Brzegu Dolnego ,Lublina, Dęblina , Poniatowej i inne.

Obecny był Zarząd Ogólnopolskiej Organizacji TKD ITF na czele z Prezesem Sławomirem Gruszczyńskim - 6 Dan , który wraz z Gościńską Szkołą Taekwono byli organizatorami całego turnieju.Zawody obsługiwało 18-tu licencjonowanych sędziów. Specjalnie na tę imprezę przygotowane były okolicznościowe medale i cenne nagrody.W ocenie Prezesa Gościńkiej Szkoły Taekwon-do Pana Ireneusza Jasińskiego zawody stały na bardzo wysokoim poziomie. Zespół Szkół Taekwon-do będącego po zarządem Pana Ireneusza zdołył łącznie 16 medali ,w tym 3 złote, 6 srebnych i 7 brązowych. Dygowską sekcję reprezentowało 15-tu zawodników. Złoty medal zdobył Bartosz Anielski w układzie fotmalnym tul , oraz Jakub Dyjak brazowy medal , także układzie formalnym tul. Wszytkim reprezentantom Dygowa dziękujemy za udział w turnirju , ogromną ambicję i życzymy sukcesów w przyszłości.