Smutna sobota na boisku przy Kolejowej w Dygowie

Z nieba do piekła – tak określił sobotni mecz prezes WKS Rasel Dygowo- Andrzej Wojciechowski. Wysoka przegrana 1-5 (1-0) na własnym boisku z Arkadią Malechowo – drużyną niżej notowaną w tabeli niż Rasel- przyprawiła o ból głowy kibiców i młodych zawodników z Dygowa. Dobra pierwsza połowa zakończona jednobramkowym prowadzeniem po strzale Oskara Stępnia, dawała optymistyczne patrzenie na końcowy wynik. Trzeba dodać ,że Rasel całkowicie zdominował gości przez pierwsze 45 minut meczu. Niestety w drugiej połowie już w pierwszej minucie meczu Arkadia wyrównała i w ciągu 15 minut prowadziła już 1-3. Widać pierwsza bramka zdołowała naszych zawodników , którzy nie zdołali nawiązać już gry z drużyną z Malechowa. Ostatecznie przegrana to nie koniec świata. Taki jest sport. W środę będzie okazja do rehabilitacji. Wyjazdowy mecz z GKS Leśnik II Manowo w ramach Pucharu Polski KOZPN rozegrany będzie w Byszewie o godzinie 16:15. Poniżej aktualna tabela.