WKS Rasel Dygowo zakończył rundę jesienną. Potrzebne będą zmiany

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2018/2019 IV ligi zachodniopomorskiej WKS Rasel Dygowo wygrał w Szczecinku  z MKP 0-1. Jesienią , wzorem lat poprzednich drużyna z Dygowa grała ze zmiennym szczęściem. Na 17 meczów tylko 5 zwycięstw to nie jest bilans marzeń. Było, minęło,  czas na odpoczynek i przemyślenia jak przygotować drużynę do

rundy wiosennej.  Prezes Andrzej Wojciechowski  nie załamuje rąk i  jak zapewnił w rozmowie ,wraz z zarządem będą  działać aby wiosna „była nasza”.  A oto komentarz  prezesa Wojciechowskiego po zakończonej rundzie jesiennej: Mimo zwycięstwa w ostatnim meczu w Szczecinku z MKP 1-0 po bramce Mateusza Bienia, pozostaje niedosyt po całej rundzie jesiennej mimo iż była ona najlepsza od 3 lat! Po dużych zmianach w przerwie letniej zanosiło się na dobry wynik, w niektórych meczach brakowało szczęścia piłkarskiego lub kontuzje i kartki zdecydowały o porażkach.
W przerwie zimowej potrzebne będą zmiany na 3-4 pozycjach, aby wiosna jak za ostatnich lat była lepsza. Cieszą wyniki grup młodzieżowych: juniorzy starsi zajmują 3 miejsce, trampkarze 4 miejsce,  orliki uczestniczą w cyklicznych turniejach.
Dziękuję trenerowi Wojciechowi HRYCIÓW za zaangażowanie w drużynach młodzieżowych trampkarzy i orlików.
 W imieniu Zarządu WKS Rasel Dygowo, chciałbym podziękować wszystkim sponsorom klubu za pomoc: